Podczas kolejnego spotkania z cyklu „sTOmia – NIE TABU” udało się stworzyć przestrzeń gdzie był czas na kontakt ze specjalistami, na konkretne pytania i odpowiedzi, ale też na wymianę doświadczeń między pacjentami. Taką, która daje poczucie zrozumienia i realnego wsparcia.Spotkanie miało też swój wyjątkowy klimat było serdecznie, wiosennie,  po prostu zwyczajnie dobrze. Wspólne tworzenie przedświątecznych stroików stało się okazją do bycia razem w mniej formalnej atmosferze, do rozmów, które często zaczynają się od prostego „jak sobie radzisz?”. To właśnie w takich momentach temat stomii przestaje być tabu  staje się częścią życia, o której można mówić otwarcie.

Dziękujemy za obecność i zaufanie.

2

3

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.